Goth City - Fantasy Szerepjáték
Üdvözöllek a Goth City nevű Fantasy-Horror szerepjáték oldalán! Még elég frissek vagyunk, valószínűleg sokat fogunk még változni, de a játék már beindult Smile
Ha szeretnél többet látni, vagy csatlakozni, csak regisztrálnod kell, mi szeretettel várunk! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Goth City - Fantasy Szerepjáték
Üdvözöllek a Goth City nevű Fantasy-Horror szerepjáték oldalán! Még elég frissek vagyunk, valószínűleg sokat fogunk még változni, de a játék már beindult Smile
Ha szeretnél többet látni, vagy csatlakozni, csak regisztrálnod kell, mi szeretettel várunk! Smile
Goth City - Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Staff Team
Hilary Benson - The Lush Witch Admin_www.kepfeltoltes.hu_ Hilary Benson - The Lush Witch Eper_www.kepfeltoltes.hu_
Chat box
<div id="cboxdiv" style="width: 200px; height: 380px;"></div>

<script type="text/javascript">
var cbvis = false;
var cbload = false;

function togglecbox () {
    var cbdiv = document.getElementById("cboxdiv");

    if (!cbvis) {
        if (!cbload) {
            cbdiv.innerHTML = '<iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www5.cbox.ws/box/?boxid=771573&amp;boxtag=dz897s&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain5-771573" style="border:#ababab 1px solid;border-bottom:0px" id="cboxmain5-771573"></iframe><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www5.cbox.ws/box/?boxid=771573&amp;boxtag=dz897s&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform5-771573" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform5-771573"></iframe>';
            cbload = true;
        }
        cbdiv.style.display = "block";
    }
    else {
        cbdiv.style.display = "none";
    }
    cbvis = !cbvis;
}
</script>

<!-- move the next line to the bottom of your <body> to defer the loading of your Cbox -->
<script>togglecbox();</script>
Legutóbbi témák
» Karakteradatlapok
Hilary Benson - The Lush Witch EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:46 am by Admin

» Catherine - A fenevad természete
Hilary Benson - The Lush Witch EmptySzomb. Jún. 09, 2012 5:59 am by Eper

» Fajleírások
Hilary Benson - The Lush Witch EmptyPént. Jún. 08, 2012 10:16 am by Admin

» Hol tart a történet?
Hilary Benson - The Lush Witch EmptyCsüt. Jún. 07, 2012 12:13 am by Admin

» Hilary Benson - The Lush Witch
Hilary Benson - The Lush Witch EmptyPént. Május 11, 2012 8:46 am by Admin

» Moira Herox - Kill, or be Killed
Hilary Benson - The Lush Witch EmptyPént. Május 11, 2012 6:50 am by Admin

» Satanael Family - Vámpírkrónikák
Hilary Benson - The Lush Witch EmptyCsüt. Május 10, 2012 3:23 am by Eper

» Feltöltési szabályok
Hilary Benson - The Lush Witch EmptyVas. Ápr. 22, 2012 4:47 am by Admin

» Klánadatlapok
Hilary Benson - The Lush Witch EmptyVas. Ápr. 22, 2012 1:02 am by Eper

Affiliates
free forum


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Hilary Benson - The Lush Witch

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Hilary Benson - The Lush Witch Empty Hilary Benson - The Lush Witch Pént. Május 11, 2012 8:46 am

Admin

Admin
Admin
Admin

Hilary Benson - The Lush Witch The_Lush_Witch_-_A_Buja_Boszorka_www.kepfeltoltes.hu_
The Lush Witch - A Buja Boszorka
" Vadásszá lettem, de Boszorkánynak születtem.
Az életem fenekestül felfordult, amikor megtudtam, hogy nem az vagyok, aminek mindig hittem magam. Az erőm veszélyes volt, mert páratlan módon tudtam irányítani, olyanokra voltam képes, amire mások nem. Vadásztak rám, hogy ezt elvehessék tőlem, és az sem segített a menekülésben, hogy az égiek feltűnő szépséggel ajándékoztak meg.
Az életem egy kész versenyfutássá fajult, ahol én magam lettem az űzött vad. De valóban vad voltam.
Nekem senki sem parancsolhatott. Akkor mentem és jöttem, amikor jól esett, és hogy idegesítsem szüleimet, szemtelen, önző, érdektelen és buja lettem. Egy Buja Boszorka. Ez vagyok én. "

https://gothcity.hungarianforum.com

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.